COSMIC NIGHT

2011

II EDYCJA

26 sierpnia o godzinie 21:00 w Toruniu, w blasku fontanny Cosmopolis odbył się nieziemski pokaz mody. Gośćmi specjalnymi byli zjawiskowo piękne tancerki z Kolumbii, Meksyku, Czech, Tunezji i oczywiście z Polski, na co dzień współpracujące z Januszem Józefowiczem w teatrze „Buffo”. 

Afrocarnaval - Międzynarodowy zespół taneczny - jedyny taki w Polsce!

Fantastyczne kostiumy i porywające choreografie!

W swoich pokazach zespół łączy etniczne, w tym latynoskie tańce narodowe z profesjonalnymi, współczesnymi technikami rewiowymi, dzięki czemu ich widowiska są niezwykle spektakularne i oszałamiają nawet najbardziej wymagającą widownię. Grupa ma już na swoim koncie kilkaset (!) pokazów tanecznych, w tym programy i seriale telewizyjne („Taniec z gwiazdami”, „Jaka to melodia?”, „Orzeł czy reszta”, „Jak oni śpiewają?”, „Kawa czy herbata?”, „Poranek TVN 24” i „Szymon Majewski Show” oraz seriale „Londyńczycy” i „Teraz albo nigdy”), teledyski (m.in. trzy kolejne teledyski Dody), ekskluzywne gale, festiwale, turnieje taneczne i sportowe, pokazy mody, imprezy dla miast, imprezy studenckie, ważne wydarzenia artystyczne i inne.

Podczas tego wieczoru mieliśmy okazję oglądać pokaz mody EF Eidos Fashion, pokaz pt. "Femina w stylu Eidos" 

Kolekcje prezentować będą profesjonalne modelki, a całośc zostanie okraszona specjalnie dobraną muzyką zgraną z programem fontanny!

Make Up: ARTISPA Iwona Marciniak
Fryzury: Doriano Hair Desing Agnieszka Michalczyszyn
Zdjęcia: Robert Brzykcy

Eidos na Facebook